אודות

בסט סטונס בע"מ, הינה חברה ותיקה ומובילה לעיבוד ושיווק אבנים טבעיות, מודרניות ועתיקות מכל קצוות העולם, ולמוצרי ריצוף וחיפוי מבטון. בסט סטונס משווקת סגנונות שונים של אבנים מאירופה, דרום אמריקה ואסיה, וכמובן את כל סוגי האבנים הישראליות. כמו כן, החברה משמשת כספקית אבן עיקרית לקמעונאים ורשתות יוקרה ברחבי העולם. 

בסט סטונס הוקמה כחברה יצואנית, ומאז הקמתה זוכה בכל שנה בתעודת הוקרה ממשרד התעשייה והמסחר על תרומתה למשק ולהגברת הייצוא. במקביל, קיימת בחברה מחלקה המתמקדת בייצור ושיווק עבודות אבן המותאמות לשוק המקומי. בסט סטונס מתמחה בחמישה קווי יצור עיקריים: אבנים עתיקות, אבנים מעובדות למראה עתיק, אבנים חדשות, אבנים לחיפוי ואלמנטים מיוחדים. 

כחברה בעלת מוניטין בינלאומי, לבסט סטונס משאבים רבים המאפשרים לה לספק פתרונות איכותיים בפרויקטים שונים של אבן בכל קנה מידה ברחבי הגלובוס. ייחודה של החברה הוא בכך שישנו קשר ישיר בין המפעל ללקוח. קשר זה מאפשר ללקוחות החברה לתכנן יחד עם המומחים של בסט סטונס מוצר בלעדי וייחודי להם, העונה על טעמם האישי ודרישותיהם הספציפיות. 

אנו בבסט סטונס מאמינים בגישה גמישה ויצירתית בתהליך הזמנת האבן, במסגרתה ניתנת ללקוח אפשרות להגיע למפעל, להתרשם מתהליך היצור ולבצע שינויים בהתאם לדרישותיו. אנו רואים עצמנו כשותפים מלאים בתהליך העיצוב והיצירה של כל פרוייקט בו אנו נוטלים חלק; החל מעיצוב המוצר ועד השלמתו הכוללת של הפרוייקט, שיספק איכות ויופי למשך שנים רבות. 

 

אודות